Apie mus

Mes parduodame, projektuojame, montuojame ir techniškai prižiūrime patalpų apsaugos ir gaisro signalizacijos sistemas, vaizdo stebėjimo sistemas, įeigos kontrolės sistemas. Jungiame sumontuotus objektus į stebėjimo pultus. Įrengiame garso bei vaizdo telefonspynes, montuojame kompiuterinius tinklus. Parduodame elektros instaliacijos prekes ir teikiame montavimo paslaugas butams bei namams.
 
Esame profesionalai, turintys didelę patirtį prekyboje ir gamyboje. Esame paruošę ir įgyvendinę daug sudėtingų projektų. Visi projektai padaryti laiku ir kokybiškai. Turime patirties dirbant su užsienio užsakovais.
 
Kiekvienas užsakymas turi reikalavimus, kurie privalo būti įgyvendinti. Užsakymas yra baigtas, kai atlikti darbai yra priduoti klientui. Suteikiame garantiją visai parduodamai ir sumontuotai produkcijai.
 
Puikiai suprantame, kad konkurencija yra labai didelė, todėl stengiamės teikti prekes ir paslaugas palankiausiomis kainomis. Tikrai turime galimybę gerinti kainos ir kokybės santykį. Visada galime ir norime suteikti puikų aptarnavimą už ypatingą kainą!
 
Esame pasiruošę bendradarbiauti su naujais klientais ir partneriais, priimti naujus pasiūlymus ir užsakymus, bei gerinti paslaugų kokybę. Todėl prašome drąsiai kreiptis su pastabomis ir užklausimais arba kviesti bendradarbiauti. Visada siekiame aukščiausios aptarnavimo kokybės ir esame pasiruošę teikti esamiems ir būsimiems klientams ar partneriams visą reikiamą informaciją. Turėdami klausimų, nedelsdami susisiekite su mumis. Mes pažadame atsakyti į visus Jūsų klausimus.
 
Su mumis galite susisiekti ne tik darbo dienomis, bet ir vakarais, bei savaitgaliais.
 
Julijus Dainovskis
8 699 88 116
 
info@balticalarm.lt
Top